Головна » Новини » Підсумки підведені

Підсумки підведені

Завершила роботу XIXМіжнародна конференція з автоматичного управління «АВТОМАТИКА/AUTOMATICS– 2012», яка працювалавнашому університеті 26 – 28 вересня 2012 р. Захід був організований фахівцями нашого університету – кафедрою автоматизації процесів управління при участі кафедр інтегрованих автоматизованих систем управління, інформаційних систем та інформатики.

На форумі широко обговорювалися світові тенденції розвитку автоматизації виробництва і було визначено, що в провідних установах України, у тому числі в нашому університеті виконуються актуальні дослідження в галузі автоматизації виробництва, які за змістом та постановкою відповідають сучасним методам теорії автоматичного керування та прикладним аспектам синтезу автоматизованих систем.

На пленарних та секційних засіданнях, зокрема, були представлені доповіді завідувача кафедри автоматизації процесів управління нашого університету Анатолія Ладанюка, член- кореспондента Національної академії наук України, професора Інституту кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України Аркадія Чикрія, представників Інституту проблем управління ім. В. А. Трапєзнікова Російської академії наук Бориса Поляка, Павла Щербакова, Михайла Хлебникова та інших провідних фахівців, у яких розглядались актуальні проблеми автоматизації та методи їх вирішення.

Всього до участі у конференції надійшло понад 200 заявок, виступило близько 100 науковців (Україна, Росія, Польща). Оргкомітет та програмний комітет відзначили високий науково-технічний рівень та актуальність доповідей. За результатами роботи видані матеріали конференції, обсягом близько 500 сторінок.

Планується видання спеціального випуску журналу «Наукові праці Національного університету харчових технологій», в якому будуть розміщені повні тексти доповідей, рекомендованих секціями конференції.

Проведення такої конференції в нашому університеті вдруге (попередня конференція відбулася в 2004 р.) свідчить про визнання наукової школи, яка функціонує в нашому університеті.

Також у рамках конференції був обраний в новому складі Національний комітет Української асоціації по автоматичному управлінню (НКУА). В оновленому складі комітету – провідні науковці в галузі. Комітет очолює академік Національної академії наук (НАН) України, академік Всеволод Кунцевич, до складу комітету обраний також завідувач кафедри автоматизації процесів управління нашого університету, професор Анатолій Ладанюк.

Головний же підсумок конференції – визнання провідними науковцями різних країн світового рівня досліджень, виконаних у нашому навчальному закладі.