Головна » Новини » Презентовано наукові здобутки студентів

Презентовано наукові здобутки студентів

У НУХТ відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених і студентів «Проблеми і перспективи розвитку фінансів, обліку і маркетингу в сучасному середовищі», організована факультетом обліку, фінансів та підприємницької діяльності.

У роботі конференції взяли активну участь молоді вчені та студенти не тільки НУХТу, а й науковці із 26 вищих навчальних закладів усіх регіонів України.

Учасники конференції працювали в шести секціях: «Організація обліку, аналізу і аудиту з застосуванням інформаційних систем і технологій», «Проблеми функціонування фінансів і фінансового ринку в умовах інтернаціоналізації та глобалізації фінансових відносин», «Проблеми сучасного маркетингу та торговельного підприємництва», «Ринок праці України та тенденції в управлінні персоналом», «Актуальні проблеми економічного зростання в Україні», «Ділової іноземної мови та міжнародної комунікації».

На засіданнях секцій було заслухано близько 140 доповідей. Загалом були порушені актуальні питання і проблеми розвитку української харчової промисловості та економіки в цілому.

Підсумки конференції підвели на пленарному засіданні, де виступили: проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків нашого університету Тетяна Мостенська, декан факультету обліку, фінансів та підприємницької діяльності Олег Шеремет. Також із цікавими та актуальними доповідями виступили високоповажні гості: заступник директора з наукової роботи ННЦ «Інститут аграрної економіки» Микола Пучов («Продовольча безпека в умовах міжнародної економічної інтеграції України»), заступник голови Ліги страхових організацій України Олександр Залєтов («Тенденції розвитку страхового ринку України»), професор Людмила Терещенко («Інформаційне забезпечення аналізу і аудиту»).