Головна » Новини » Про потенціал і перспективи з перших рук!

Про потенціал і перспективи з перших рук!

22-23 листопада в НУХТ працює Всеукраїнська науково-практична конференція «Підвищення ефективності діяльності підприємств харчової та переробної галузей АПК», організована кафедрою прикладної економіки факультету економіки і менеджменту. Конференція проводиться вперше, але вже викликала зацікавленість науковців із різних регіонів України – до участі у її роботі подали заявки понад 120 учасників.

Відкрила конференцію проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків НУХТ Тетяна Мостенська. Вона тепло привітала учасників форуму від керівництва нашого навчального закладу і побажала наснаги і подальших творчих успіхів.

У пленарному засіданні також взяли участь: декан факультету економіки і менеджменту Степан Дичковський, президент Української аграрної конфедерації, голова Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України Леонід Козаченко, завідувач кафедри прикладної економіки нашого університету Анатолій Заїнчковський, заступник директора ННЦ «Інститут аграрної економіки» Микола Пугачов, директор Інституту післядипломної освіти нашого університету у м. Одесі Леонід Потьомкін, доцент кафедри прикладної економіки НУХТ Володимир Рябенко.

Конференція працює у шести секціях: «Особливості функціонування підприємств харчової промисловості на сучасному етапі розвитку», «Ресурсне забезпечення діяльності підприємств: персонал, основні засоби, оборотні та нематеріальні активи», «Конкурентоспроможність харчової продукції на національному та світовому ринках», «Інноваційно-інвестиційне забезпечення сталого розвитку підприємств харчової промисловості», «Управління результативністю діяльності підприємств харчової промисловості», «Ринок праці України та тенденції в управлінні персоналом».