Головна » Новини » Запрошення до продовження навчання в Національному університеті харчових технологій

Запрошення до продовження навчання в Національному університеті харчових технологій

Під час перебування у м. Львові доценти кафедр технології молока і молочних продуктів Красуля Олена та Грек Олена, технології м´яса та м´ясних продуктів Топчій Оксана, старший викладач кафедри МАХФВ НУХТ Беседа Сергій Дмитрович зустрілись з майбутніми випускниками Львівського коледжу м´ясної і молочної промисловості НУХТ для надання інформації щодо переваг навчання в університеті за спеціальністю 181 «Харчові технології», а також можливості вступу до НУХТ на скорочений термін навчання. Було наголошено про перспективи працевлаштування на підприємствах харчової галузі після закінчення навчання в університеті. Викладачі звернули увагу студентів коледжу та їх батьків на правильність та зваженість з професійної точки зору рішення навчатися в НУХТ.

 

21  грудня  2016 року відбулися зустрічі  завідувача кафедри  обліку і аудиту НУХТ професора Чернелевського Л.М.  з майбутніми  молодшими спеціалістами напряму підготовки «Облік і оподаткування»  випуску 2017 року Львівського коледжу м’ясної і молочної промисловості та бакалаврами цього ж напряму випуску 2017 року Філії  НУХТ у м. Львові.

На цих зустрічах професор Чернелевський  ґрунтовно переконував майбутніх випускників Коледжу та  Філії  щодо переваг продовження навчання та набуття вищого кваліфікаційного рівня напряму «Облік і оподаткування» у стінах Національного університету харчових технологій у м. Києві за денною та заочною формами навчання .

Пан Чернелевський детально описав умови проживання іногородніх студентів у гуртожитку НУХТ, широкі можливості спортивних занять  в  університетському комплексі, культурного відпочинку та занять у різних художніх кружках.

Особливу увагу професор звернув на навчання студентів напряму       «Облік і оподаткування» за узгодженими навчальними планами рівнів: молодший спеціаліст – бакалавр – магістр, довів до відома студентів про можливості глибокого вивчення профільних дисциплін за англомовними проектами, переконував аудиторію про широкі можливості працевлаштування у столиці України.

На зустрічі були присутні директор філії НУХТ у м. Львові Петрина А.Б. та завідувач торгово – економічним відділенням Коледжу – Кінаш З.П.