Головна » Вступне слово

Вступне слово

Петрина Алла БогданівнаДобре відомо, що якість життя народу безпосередньо пов’язана з рівнем його освіти. Україна перебуває сьогодні на стадії радикальної реформації і переходу від планової економіки до ринкової. Перетворення відбуваються у всіх сферах нашого життя і, природно, це стосується й освіти. Адже їй доведеться готувати посправжньому компетентних фахівців, які запропонують нові рішення і будуватимуть життя країни на нових засадах.

Професія це не просто фах – це стиль життя і стан душі.

Навчання у Філії НУХТ у м. Львові – гарантія якісної підготовки, що базується на останніх світових досягненнях галузі, а також добра перспектива працевлаштування.

Готуючи фахівців харчового й економічного напрямів, професори і викладачі нашого закладу ставлять перед собою за мету не лише забезпечити високий професійний рівень викладання, але й сформувати свідому, всебічно розвинену людину, яка спроможна стати активним учасником розбудови незалежної Української держави.

А тим, хто цього року вперше переступить поріг нашого навчального закладу, хочу сказати, що це лише перший Ваш крок, попереду ще багато складної, але цікавої роботи. Шануйте традиції, які склалися у нас, вчіться натхненно і наполегливо, активно залучайтесь до нашого життя, ставте перед собою перспективні цілі. Я вітаю кожного, хто бажає вчитися у Філії Національного університету харчових технологій у м. Львові.

Бажаю успіхів, здоров’я і досягнення життєвої мети!З повагою директор Філії НУХТ у м. Львові

Алла Богданівна Петрина